Filteren op:

Leeftijd
Activiteit
Datum & Tijd
Filter

Robotica Club

Carpe Futurum! Onze robotica club biedt wekelijkse lessen, workshops, kampen en VEX robotics competitie coaching. Kinderen leren er de basis van engineering, mechanica en wetenschappelijke concepten van beweging, programmeren, CAD (Computergesteund Ontwerpen) en nog veel meer. 

De club is gevestigd in Ukkel, Alsembergsesteenweg 993.

Roboticalessen voor beginners | P3-P4

Onze wekelijkse sessies van 1u30 zijn een spannende kennismaking met robotica voor P3-P4-leerlingen. Kinderen werken in teams van twee om robots en verschillende mechanismen te bouwen en te programmeren om een reeks leuke uitdagingen op te lossen. In dit programma leren kinderen de basisprincipes...

Prijs € 870,00

VEX Robotics Competition | S1-S6

Deze cursus is een vervolgcursus gebaseerd op VEX Robotics Competition. VEX wedstrijdprogramma, gepresenteerd door de Robotics Education & Competition Foundation, is 's werelds grootste en snelst groeiende academische robotica wedstrijd met meer dan 1 miljoen deelnemers uit meer dan 70...

Prijs € 1.050,00

VEX IQ Robotics Competition | P4-S2

Dit is een geavanceerd roboticaprogramma dat is gebaseerd op de uitdaging van de VEX IQ Robotics Competition, een internationale roboticawedstrijd.   Tijdens deze wekelijkse lessen zullen kinderen teams van drie à vier personen vormen om een robot te ontwerpen, bouwen en te programmeren (in...

Prijs € 930,00

Robotica kamp | 9-14 jaar

Tijdens de schoolvakanties organiseren we stages in onze club in Ukkel en op andere locaties rond Brussel. Houd er rekening mee dat niet alle locaties elke week open zijn.  De lijst met locaties voor de stages deze zomer:  Schaarbeek - Bibliotheek Sésame - Bd Lambermont 200Sint-Agatha-Berchem -...

Prijs € 195,00

Kamp Robofun | 6-8 jaar

Tijdens de schoolvakanties organiseren we stages in onze club in Ukkel en op andere locaties rond Brussel. Houd er rekening mee dat niet alle locaties elke week open zijn.  De lijst met locaties voor de stages deze zomer:  Schaarbeek - Bibliotheek Sésame - Bd Lambermont 200Sint-Agatha-Berchem -...

Prijs € 180,00